czstrecha, stresna krytina en de
Kontaktujte nás
SATJAM s.r.o.
Hodžova 3/3292
P.O.BOX 66
058 01 POPRAD

Tel.: +421 527 723 617
Fax.: +421 527 893 512
E-mail.: poprad@satjam.sk

Kontakty na obchodných zástupcov:
TT, TN, NR, BA kraj: +421 911 896 060
PO, KE, BB, ZA kraj: +421 911 909 095

Strešná krytina SATJAM Trend

SATJAM-TREND-01-big.png
Technické parametre
SATJAM Trend

SATJAM-TREND-tabulka.png Barevná provedení
SATJAM-TREND-barvy.png
Strešná krytina SATJAM Trend
 

Pekná strecha s dlhou životnosťou nemusí stáť veľa! Pre všetkých záujemcov o krytinu s tradičným vzhľadom a vysokou kvalitou pri nízkej cene sme pripravili ekonomické riešenie – SATJAM Trend. Vyberať môžete z celej rady farebných prevedení polyester 25 μm.

 

Využitie strešnej krytiny
Rekonštrukcie striech, novostavby rodinných domov, stavby bytových domov, strešné nadstavby panelových a bytových domov, stavby občianskej vybavenosti, komerčné a úžitkové objekty.

 
Prečo sa rozhodnúť pre strešnú krytinu SATJAM Trend
 
 

1. Nízka hmotnosť
Až 10× nižšia hmotnosť ako u klasických ťažkých strešných krytín umožňuje optimalizovať náklady na stavbu domu už od samého počiatku.

 

2. Vysoká kvalita materiálu
Vstupný materiál, vysoko kvalitný oceľový žiarovo pozinkovaný plech opatrený farebnou povrchovou úpravou, je nakupovaný u renomovaných dodávateľov, ako je napríklad ArcellorMittal

 

3. Široká ponuka farieb
Vďaka širokej ponuke farebných prevedení je možné zladiť krytinu s fasádou a ostatnými stavebnými prvkami. Viac informácii tu.

 

4. Dlhá životnosť
Dlhá životnosť krytiny garantuje nízke nároky na údržbu strešnej krytiny.

 
SATJAM-TREND-IMAGE-01.png

5. Servis a poradenstvo
Zdarma vám pripravíme kladačský plán vrátane materiálového rozpočtu, a pokiaľ sa pre realizáciu rozhodnete, strechu väčšinou dopravíme na miesto stavby nákladným automobilom s hydraulickou rukou.

 

6. Komplexný systém
Aby nami dodávané strechy zodpovedali súčasným požiadavkám na moderné riešenie funkčného strešného plášťa, dodávame spoločne s krytinou ucelený systém doplnkov, ktorý sa skladá z typizovaných klampiarskych prvkov (hrebenáče, záveterné lišty, odkvapové plechy atd.), prestupových škridiel, difúznych fólií, bezpečnostných prvkov, originálneho spojovacieho materiálu, tesnení a pásiek a taktiež odkvapového systému SATJAM Niagara. V ponuke produktov spoločnosti SATJAM nájdete tiež ucelené riešenie strešných okien SATJAM Aura a nadkrokvovú izoláciu s vynikajúcimi parametrami SATJAM Izopir.

 
SATJAM-TREND-IMAGE-02.png
 

Technické údaje
Ľahké strešné krytiny SATJAM Trend sú vyrábané v pásoch o celkovej dĺžke až 6 000 mm, na mieru podľa kladačského plánu, ktorý vám zdarma zhotovíme a zodpovieme taktiež vaše otázky ohľadne konštrukcie a funkčnosti strechy. Vďaka modernej technológii je možné u tejto krytiny meniť dĺžku vlny tak, že ju je možné prispôsobiť estetickým požiadavkám užívateľa. Detailné rozmery sú uvedené v tabuľke.

Minimálny sklon strechy je 10°. Viac informácií o montáži nájdete v montážnom návode.
Montážny návod k stiahnutiu tu.

 

Systém Soft Line
Pri nízkych sklonoch striech môže v určitých prípadoch dôjsť k vzlínaniu vlhkosti v pozdĺžnom spoji dvoch pásov strešnej krytiny. Z tohto dôvodu je strešná krytina SATJAM Trend opatrená dvoma poistnými odvodňovacími drážkami – jednou v hornej vlne a druhou v spodnej. Podstrešie je tak dokonale chránené proti náhodnému vniknutiu vlhkosti.

 
SATJAM-TREND-SOFT-LINE.png
 

Základní klempiřské doplňky

 
SATJAM-TREND-Hrebenac.jpg SATJAM-TREND-lista-horni.jpg SATJAM-TREND-lista-spodni SATJAM-TREND-okapni-plech.jpg
SATJAM-TREND-uzlabi.jpg SATJAM-TREND-oplechovani-ke-zdi.jpg SATJAM-TREND-snehovy-zachytavac.jpg SATJAM-TREND-snehove-narozi.jpg
SATJAM-TREND-snehovy-kout.jpg SATJAM-TREND-hrt.jpg SATJAM-TREND-odvetravaci-taska.jpg SATJAM-TREND-kominek-pro-dovod-plynu.jpg
SATJAM-TREND-celo-hrebenace.jpg SATJAM-TREND-hrebenace-pulkulate.jpg SATJAM-TREND-spojka-hrebenace-t.jpg SATJAM-TREND-spojka-hrebenace.jpg
SATJAM-TREND-odvetravani-hrebenace.jpg SATJAM-TREND-szo.jpg SATJAM-TREND-manzeta-01.jpg SATJAM-TREND-manzeta-02.jpg