czstrecha, stresna krytina en de
Kontaktujte nás
SATJAM s.r.o.
Hodžova 3/3292
P.O.BOX 66
058 01 POPRAD

Tel.: +421 527 723 617
Fax.: +421 527 893 512
E-mail.: poprad@satjam.sk

Kontakty na obchodných zástupcov:
TT, TN, NR, BA kraj: +421 911 896 060
PO, KE, BB, ZA kraj: +421 911 909 095
SATJAM-ARAD-01-big.png
Technické parametre
SATJAM Arad Premium

SATJAM-ARAD-tabulka-sk.png
* Jednomodulová krytina
  pre šachovnicové založenie


Výnimočná krytina
so skrytým kotvením
Strešná krytina SATJAM Arad Premium
 

Najnovší typ plechovej krytiny v ponuke firmy SATJAM. Nová moderná maloformátová krytina vyrábaná z vysoko akostného plechu výhradne s povrchovou úpravou PURMAT® patriacu do povrchovej triedy EXTRA. Táto vysoko odolná povchová úprava zaisťuje nadštandardné parametre odolnosti voči poveternostným vplyvom, stálofarebnosti a odolnosti proti mechanickému poškodeniu.

 

1. Tvar krytiny
Intenzívna práca nad konečným vzhľadom krytiny priniesla ovocie v podobe úplne nového, originálneho designu, ktorý dokonale prezentuje vašu strechu. Prelis pod ostrým uhlom upravuje nielen estetiku krytiny, ale zvyšuje jej tuhosť.

 
NIAGARA-ARAD-detail-krytiny.png
 

2. Kotvenie krytiny
Úplne nový systém bez viditeľných kotviacich prvkov ovplyvňuje estetiku, ale aj funkčnosť. Krytina nie je v ploche nikde perforovaná, čo má priaznivý vplyv na životnosť. Kotviace otvory sú v krytine pripravené už pri výrobe, čo zjednodušuje prácu pokrývačov, ale zároveň eliminuje možnosť vzniku chýb pri montáži. Založenie krytiny na presne tvarovanú štartovaciu lištu zaisťuje presné osadenie a dokonalé uchytenie prvej rady krytiny pri odkvapovej hrane. Montážný návod na stiahnutie tu.

 
SATJAM-ARAD-kotveni.png
 

3. Formát krytiny
Jedno alebo dvojmodulové šablóny sú zárukou jednoduchej manipulácie, nízkej odpadovosti pri montáži a nízkych nákladoch na prepravu. Dokonalé balenie výrobkov zaisťuje zníženie rizika poškodenia počas transportu a manipulácii na stavbe.

 
SATJAM-ARAD-transport.png
 

4. Povrchové úpravy a farby
Krytina je dodávaná výhradne v povrchovej úprave PURMAT®, vo farebných odtieňoch červená, hnedá, čierna, tehlová a sivá. Viac informácií tu.

 

5. Základné klampiarske doplnky

 
SATJAM-ARAD-startovacia-lista-SK.jpg SATJAM-ARAD-hrebenac-SK.jpg SATJAM-ARAD-lista-horna-SK SATJAM-ARAD-lista-dolna-SK.jpg
SATJAM-ARAD-odkvapovy-plech-SK.jpg SATJAM-ARAD-uzlabie-SK.jpg SATJAM-ARAD-oplechovanie-ke-stene-SK.jpg SATJAM-ARAD-zachytavac-oblukovy-SK.jpg
SATJAM-ARAD-snehove-narozie-SK.jpg SATJAM-ARAD-stenovy-kut-SK.jpg SATJAM-ARAD-plech-SK.jpg SATJAM-ARAD-zachytavac-oblukovy-SK.jpg